تابلوهای راهنمایی شبرنگ با چاپ UV روی ورق

تابلوهای راهنمایی رانندگی با برچسب شبرنگ و چاپ UV مستقیم روی روق گالوانیزه تخت

توضیحات محصول

تابلوهای انتظامی یا راهنمایی رانندگی بدون فریم بصورت تخت

تابلوهای بدون فریم راهنمایی و رانندگی تابلوهای بدون فریم راهنمایی و رانندگی در اتوبان ها ، خیابان ها ، کوچه ها و پارکینگ ها از این تابلوها استفاده می شود ، بطور عامیانه هرجا که لازم بود راننده خودرو پیامی را دریافت کند ، باید از این تابلوها استفاده کرد
تابلوهای راهنمایی رانندگی صرفا برای دید راننده خودرو ساخته شده اند و برای منظور دیگری نباید از آنها استفاده کرد.
تابلوهای راهنمایی رانندگی باید دارای قابلیت بازتابش نور خودرو باشند و به همین دلیل است که در ساخت این نوع تابلوها از برچسب های شبرنگ استفاده می شود که در هنگام تاریکی شب با تابش نور چراغ خودرو ، نورانی شده و قابل روئیت می شوند.


جنس شاسی تخت بدن فریم تابلوهای راهنمایی رانندگی پرشین سیفتی

پایه و لوله های تابلو راهنمایی رانندگی درحین رنگ الکترو استاتیک پایه و لوله های تابلو راهنمایی رانندگی درحین رنگ الکترو استاتیک تابلوهای بدون فریم بصورت تخت و از جنس گالوانیزه در ضخامت های 0.5 میلیمتر 1 میلیمتر و 1.5 میلیمتر بوده و مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی دارند.
این نوع شاسی ها در اندازه های استاندارد پرشین سیفتی که در سایت موجود می باشد بصورت ثابت تولید می شود و در اشکال مستطیل ، مربع ، دایره ، مثلث و 8 ضلعی می باشند.


تابلوهای بدون فریم راهنمایی و رانندگی

دستگاه برش شبرنگ میماکی ژاپنی دستگاه برش شبرنگ میماکی ژاپنی روی سطح تابلو ها دو عدد سوراخ برای نصب بست های اتصال به لوله وجود دارد.
شما در هنگام سفارش چنانچه بست یا حتی خود لوله(پایه) را نیاز داشته باشید ، آنرا به سفارش خود اضافه می کنید و چنانچه نیازی به بست و لوله نداشته باشید هم می توانید شاسی تابلوی بدون بست را تهیه نمایید.


لوله نصب تابلوهای راهنمایی رانندگی پرشین سیفتی

شبرنگ لانه زنبوری استفاده شده در تابلوهای راهنمایی رانندگی پرشین سیفتی شبرنگ لانه زنبوری استفاده شده در تابلوهای راهنمایی رانندگی پرشین سیفتی لوله های مخصوص نصب تابلو با رنگ الکترواستاتیک کوره ای و به دو صورت دفنی که دارای سوراخ در پایین جهت قراردادن میلگرد درخاک و فلنج دار که جهت نصب روی زمین می باشد موجود است.
در قسمت بالای لوله درپوشی جوش داده شده که خاک و باران به داخل لوله نفوذ نکند.
لوله های پایه تابلو راهنمایی رانندگی پرشین سیفتی بصورت کوره ای رنگ شده و مقاومت بسیار بالایی نسبت به سایر محصولات مشابه دارد چرا که اکثر لوله هایی که در بازار موجود است به اسم رنگ کوره ای بوده و از رنگ های الکترواستاتیک استفاده نمی کنند.


مدیا یا ورق شبرنگ استفاده شده در تابلوهای راهنمایی رانندگی پرشین

چاپ یووی مستقیم بروی شبرنگ چاپ یووی مستقیم بروی شبرنگ ورق های شبرنگ به دو صورت 7 ساله لانه زنبوری و 3 ساله ساده عرضه می گردد که هر دو از اجناس مرغوب و درجه یک مدیا می باشند ، شبرنگ های لانه زنبوری از مقاومت بالاتری نسبت به شبرنگ های ساده برخوردار هستند و همچنین بازتاب نور بسیار بیشتری نسبت به شبرنگ های ساده دارند ، اما اگر برای داخل پارکینگ یا اماکن با فاصله کمتری نیاز به تابلو راهنمایی رانندگی داشته باشید ، شبرنگ های 3 ساله گزینه مناسبی هستند و اگر محل استفاده برای محیط باز و در خیابان های با تردد سرعت بالا و دید دورتر باشد ، شبرنگ های 7 ساله گزینه بهتری خواهد بود.


چاپ یووی مستقیم بروی شبرنگ

در سالهای گذشته از سیستم برش شبرنگ برای تابلوهای راهنمایی استفاده می کردیم و تکه های شبرنگ بعد از برش بروس تابلو جدا جدا چسبانده می شد اما از زمانیکه تکنولوژی چاپ فلت بد یووی به ایران وارد شد ، همانند شرکت های بزرگ دنیا مثل 3m ما هم به این تکنولوژی روی آورده و درحال حاضر کلیه تابلوهای راهنمایی رانندگی پرشین سیفتی باسیستم چاپ یووی انجام می شود و فقط برش بیرونی شبرنگ با کاتر پلاتر بریده می شود ، با این سیستم کیفیت تابلوها بسیار بالا بوده و همه تابلوها صد در صد شبیه به هم می باشندو همچنین احتمال کنده شدن تکه های شبرنگ و هوا رفتن زیر تکه های مختلف به صفر می سد.


مشاهده فیلم معرفی محصول

پیشنهاد می کنیم برای بررسی بیشتر این محصول کلیپ کوتاهی در پایین همین صفحه قرار داده شده ، درصورت تمایل این کلیپ را مشاهده نمایید.

ویدیوهای مرتبط با محصول


معرفی و مراحل تولید در کارخانه پرشین سیفتی Persian Safety

معرفی تابلوهای فریم دار شبرنگ راهنمایی و رانندگی پرشین سیفتی
فایل های مرتبط با محصول

جهت سهولت در انتخاب ، نام فایل را اینجا جستجو کنید

نوع فایل شرح فایل لینک دانلود
فایل کاتالوگ جامع Persian Safety سال 2024 حجم فایل [18.5 Mb]
فایل کاتالوگ جامع تابلوهای Persian Safety سال 2024 حجم فایل [165 Mb]
شرح فایل
فایل کاتالوگ جامع Persian Safety سال 2024 حجم فایل [18.5 Mb]
فایل کاتالوگ جامع تابلوهای Persian Safety سال 2024 حجم فایل [165 Mb]

Neck , Flap , Shadow-1 , DWARF Series , Safety , Helmet , Persian Safety , پارچه , پشت گردن , آفتابگیر , پرشین سیفتی , دورف , کلاه ایمنی ,
Aria  , Extendable , Temple , Functions , Safety , Spectacles , UV400 , Amber , Persian Safety , Glasses , قابل تنظیم , عینک ایمنی , آریا ,  پلی کربنات , ضدضربه , زرد , دید در شب , ریگلاژی , دسته , پرشین سیفتی ,
مدیکال , پزشکی , طبی , ویروس کرونا , طلق , طلق محافظ صورت , محافظ صورت , شیلد , ماسک , face , shield , face shield , medial , crona virus ,